Geleceğin Yıldızları Doğu Karadeniz’i keşfediyor

Geleceğin Yıldızları bir ilki gerçekleştirerek 16 – 18 yaş grubuna özel bir yaz kampı...

03.06.2008 - 12:18 | MediaCat

Geleceğin Yıldızları bir ilki gerçekleştirerek 16 – 18 yaş grubuna özel bir yaz kampı tasarladı.

Geleceğin Yıldızları ‘Genç Yıldızlar Programı’ içerisinde yer alan ‘Doğu Karadeniz Kaşifleri’, 2 – 16 Ağustos tarihleri arasında, 16 – 18 yaş grubu arasındaki gençlere Doğu Karadeniz’in muhteşem doğasını ve yaşam biçimini tanıma imkanı sunuyor. Doğu Karadeniz Kaşifleri Programı’na katılan gençler Doğu Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini, turist gibi yüzelsel değil, yerel halkın misafiri olarak, bizzat yaşayarak öğreniyor.

Geleceğin Yıldızları ‘Doğu Karadeniz Kaşifleri’ programı, yaşları 16 ile 18 arasında değişen 16 kampçıdan oluşan gruba Doğu Karadeniz’in hayranlık uyandıran doğasını, kültürünü ve yaşam tarzını tanıtıyor. Geleceğin Yıldızları’nın deneyimli koçlarının rehberliğinde Doğu Karadeniz’i keşfe çıkacak gençler, yöreyi ve yöre insanını bir turist olarak değil de yerel halkın konuğu olarak, içlerinde yaşayarak tanıyacaklar.

Yaşayarak Doğu Karadeniz: Yaylarlarda horon, tarlalarda çay toplama

Geleceğin Yıldızları ‘Doğu Karadeniz Kaşifleri’ programı katılımcıları, yaylalara çıkıp yerel halkla tanışacak, yayla evlerini inceleyecek, Karadeniz folklorunu tanıyacak, öğrenecek, kemençe ve tulum eşliğinde horon öğrenecekler, örnek bir köy ziyaret ederek yerel halkla birlikte çay toplayacaklar, Rize’de yapılacak tekne turu esnasında kültür balıkçılığı hakkında bilgi alıp balık çiftliklerini gezecekler, İkizdere ve Fırtına vadilerinde rafting yapacaklar.

Altındere Vadisi, Sümela Manastırı, Kürtün Vadisi, Torul Karaca Mağarası, Zigana, Hamsiköy, Çaykara, Uzungöl, Demirkapı, İkizdere Vadisi, Anzer Yaylası, Ovit Geçidi ve Gölü, İspir, Çoruh Vadisi, Sarp Sınır Kapısı, Aşağı ve Yukarı Kavron, Kaçkarlar ve Avusor Yaylası Geleceğin Yıldızları Doğu Karadeniz Kaşifleri Programı’na katılan gençlerin duraklarından sadece bir kaçı olacak.

Doğu Karadeniz kaşifleri yörede sosyal yardımda da bulunacak

Doğu Karadeniz Kaşifleri Programı ile on beş gün boyunca yöre halkı ile birlikte yaşayan ve Doğu Karadeniz’in tüm özelliklerini bizzat yaşayarak öğrenen gençler, yerel halkın ihtiyaç duyduğu okul boyama, tamir etme gibi bir konuda gönüllü çalışarak toplum hizmetinde de bulunacaklar.

Geleceğin yıldızları Doğu Karadeniz kaşifleri programı 2.600 YTL+KDV’dir.

Geleceğin yıldızları yaz kamplarında tüm kredi kartlarına 6 taksit yapılmasının yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 5, kardeşlere yüzde 5’er indirim yapılıyor.

Daha Fazla Bilgi İçin:

Geleceğin Yıldızları

0216 345 81 00

www.geleceginyildizlari.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.