MediaCat

Garanti’den yeni bir kredi kartı: Shop&Fly

Shop&Fly, seyahat deneyimlerini kazanca dönüştürme niyetiyle yola çıkıyor.

Garanti’den yeni bir kredi kartı: Shop&Fly

Garanti Bankası, yeni uçuş kartı Shop&Fly’ı bugün Çırağan Sarayı’nda Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil ve Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Işıl Akdemir Evlioğlu’nun katılımlarıyla düzenlenen basın toplantısında tanıttı.

Fuat Erbil, toplantıda gerçekleştirdiği konuşmasında Garanti’nin 2018’i kartlı ödemelerde lider olarak kapattığının altını çizdi. Erbil’in paylaştığı istatistiklere göre, 7 milyon kredi kartı müşterisine sahip olan Garanti, 9,5 milyon adet kredi kartıyla hizmet veriyor. Yüzde 20 payla 2018’i pazar lideri olarak kapatan markanın yıl sonu cirosu ise 121 milyar TL’ye ulaşmış bulunuyor.

Seyahat deneyiminde kolaylık

Seyahatin günlük hayatın bir parçası olduğunu, son beş yılda iç hat yolcu sayısının yüzde 70, Garanti Bankası müşterilerinin seyahat harcamalarının ise yüzde 161 arttığını, bu veriler ışığında böyle bir ihtiyacın doğduğunu belirten Evlioğlu ise Shop&Fly’ın kolaylık teması üzerine kurulu olduğundan bahsetti. “Müşterilerimiz her 1 TL’lik harcamalarına en az 1 mil kazanabiliyorlar. Ayrıca alan vergisi de dahil olacak şekilde ve diledikleri havayolu şirketinden bilet alma ayrıcalığına sahip oluyorlar. Biriktirdikleri her 100 mili ise 1 TL değerinde olacak şekilde kullanabiliyorlar.” diyen Evlioğlu, kart kullanıcıların aynı zamanda rötarlı uçuşlarda da rötarın süresine göre ekstra mil kazandıklarını ekledi.

Miles&Smiles kredi kartıyla Türk Hava Yolları ile 19 yıldır işbirliğinde olan Garanti Bankası, bu birlikteliğini sürdürmeye de devam edecek.

Markanın Shop&Fly için Mazhar – Fuat – Özkan üçlüsü işbirliğiyle hazırladığı reklam filmi de çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.