MediaCat

11. Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular başladı

Yarışma için son başvuru tarihi ikinci kez uzatılarak 1 Mart’a çekildi.

11. Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular başladı

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından bu yıl 11’incisi düzenlenecek Doğrudan Pazarlama Ödülleri başvuruları kabul etmeye başladı. Başvuru süreci 21 Şubat tarihinde sona erecek olan Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nin bu yılki konsepti “Ödüllük Hareket” olarak belirlendi.

Değerlendirme aşamasında ana jürinin yanı sıra bir de genç jürinin yer alacağı 11. Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvurular Dpodulleri.org adresinden gerçekleştirilebiliyor. Yarışma, Türkiye ve KKTC’den doğrudan pazarlama alanında proje üretmiş ve uygulamış tüm ajanslara açık.

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde bu yıl bazı değişiklikler de yer alıyor. Markaların belirlenen iletişim hedefine ulaşmak için hazırladıkları, öncesinde V1 ile V2 olmak üzere ayrı ayrı değerlendirilen e-posta ve basılı doğrudan postalama çalışmaları tek bir kategoride birleşiyor. Elle tutulan ya da gözle görülen postalama yöntemiyle gönderilmiş tüm işler V1 Doğrudan Postalama Çalışmaları (E-Posta ve Basılı) kategorisi altında jüri tarafından birlikte değerlendiriliyor.

30 yaşın altında ve dernek üyesi ajans çalışanlarından oluşan bir “Genç Jüri” de bu sene yine yarışma ana jürisinin yanında yerini alacak. Genç Jüri oyları, elenme sürecinde bir yüzdeye sahip olacak. Böylece ödüllerde iletişim sektörünün genç yetenekleri de söz sahibi olmuş olacak. Ayrıca Genç Jüri’nin seçtiği işler birincilik, ikincilik ve üçüncülük “Genç Jüri Ödülü”nün sahibi olacak. Bu ödül, ayrı bir kategori olarak değerlendirilmeyecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.