Garanti, ‘Avrupa’nın en iyi internet bankası’

Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl...

25.08.2008 - 10:35 | MediaCat

Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 8. kez gerçekleştirilen Avrupa’nın En İyi İnternet Bankaları değerlendirmesinde 4 kategoride toplam 10 ödüle layık görüldü. Dergi, bankaların on-line hizmetlerini strateji, kullanım oranı, büyüme hızı, ürün çeşitliliği, özel avantajlar, güvenlik, tasarım ve kullanım kolaylığı kriterlerine göre değerlendirdi. 10 kategoride birinci seçilerek, uluslararası rakiplerini geride bırakıp Avrupa’da En Fazla Ödül Alan Banka unvanını elde eden Garanti, ödülünü, Kasım ayında New York’ta düzenlenecek törenle alacak.

garanti.com.tr; aralarında Avrupa’nın En İyi Bireysel İnternet Bankası, Avrupa’nın En İyi Kurumsal İnternet Bankası ve Türkiye’nin En İyi Kurumsal İnternet Bankası ödüllerinin de bulunduğu 10 ödüle layık görüldü. Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın da en iyileri arasında yer almaktan çok memnunuz. Aldığımız ödüller, başarımızı daha da ileriye taşımamız için bizi motive ediyor.” dedi.

1.2 milyon aktif kullanıcısıyla internet bankacılığının en büyük oyunculardan biri olan Garanti’nin, internet kanalını etkin kullanan müşterilerdeki pazar payı %27 seviyesinde. Garanti müşterileri, finansal işlemler için yoğun olarak garanti.com.tr’yi kullanıyor. Banka bünyesinde yapılan nakit çekme dışındaki işlemlerin %60’ı, internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Bankanın sunduğu ürünlerin %30’u da şubesiz kanallardan satılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.