MediaCat

Aslında ne oldu: “The loot train attack”

Game of Thrones ekibi dizinin son bölümüne damga vuran savaş sekansının nasıl çekildiğini anlatıyor. (Spoiler içerir.)

Aslında ne oldu: “The loot train attack”

Game of Thrones son dönemin en çok izlenen, en pahalı, en ödüllü ve hakkında en çok konuşulan yapımlarından. Her yeni bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturan dizinin geçtiğimiz günlerde internete sızan senaryoları kimi izleyiciler tarafından hevesle karşılansa da, pek çokları bu belgelere hiç bakmamayı tercih ediyor. Bu tercihin nedeniyse son derece aşikar: dizinin izleyiciye sunduğu atmosfer ve görsel efektler.

Yedinci sezonun dördüncü bölümünde yer alan ve Daenerys Targaryen ile Jaime Lannister’ı karşı karşıya getiren savaş ise, izleyicilerin neden senaryoları okumak yerine dizinin yayınlanmasını beklediklerini en iyi anlatan sekanslardan biri.

Game of Thrones ekibi, “The loot train attack” olarak adlandırdıkları sekansın nasıl çekildiğini anlattıkları bir video yayınladı dün YouTube’da. Yalnızca özel efektlerin değil ince işçiliğin, fiziksel becerinin, takım oyununun ve bolca detayın işin içine girdiği sahnelerin nasıl hayat bulduğunu yaratıcılarından dinleyin.


Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.