MediaCat

Galatasaray Foursquare ile fark yarattı

Galatarasay, 1905. Foursquare check-in’ine maçta kullanılan topu hediye etti.

Galatasaray Foursquare ile fark yarattı

Galatasaray geçtiğimiz Cumartesi (30 Mart 2013) Türk Telekom Arena‘da oynanan İBB maçında taraftarlarına unutamayacakları bir sürpriz yaptı.

Foursquare üzerinden yaratılan kampanya ile statta check-in olan 1905. kişiye maçın oynandığı topu hediye edeceğini duyuran Galatasaray, kampanyanın yayında olduğu zaman (sabah 10:00, akşam 10:00 arası) boyunca 6276 check-in sayısıyla bir rekor kırdı. Sadece maçın başlamasından bir saat önce saat 18:00 ile 22:30 arası 5067 check-in ile hem Foursquare dünyada büyük bir başarıya imza atarken, hem de bu rekor katılım ile Türkiye’de spor kulüpleri arasında Foursquare ile ilk kampanya düzenleyen takım oldu.

Gelecekte Foursquare ile başka sürprizleri de olacağını söyleyen Galatasaray, kazanan ismi 1 Nisan 2013 Pazartesi günü kulübün resmi Twitter hesabından duyurdu ve ödülün talihliye 5 Nisan 2013 Cuma günü verileceği belirtildi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.