MediaCat

FuzulOto’nun reklam yüzü Kadir Çöpdemir

Markanın yeni reklam filmi yayında.

FuzulOto’nun reklam yüzü Kadir Çöpdemir

Tüketiciye faizsiz, peşinatsız ve kredisiz sistemle otomobil sahibi olma fırsatı sunan FuzulOto, Kadir Çöpdemir’in kamera karşısına geçtiği reklam filmini yayınladı.

M.A.R.K.A. imzalı filmde elinde megafonuyla otomobil üzerinden halka seslenen Kadir Çöpdemir; faizsiz, peşinatsız, kredisiz otomobil sahibi olmak isteyenleri FuzulOto’ya davet ediyor.

Filmin lansmanı FuzulOto Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, M.A.R.K.A. Kurucusu ve Başkanı Hulusi Derici ve Kadir Çöpdemir’in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

28 yıldır Türkiye’de tüketicilerin en çok hayalini kurduğu iki anahtara ulaşmalarını sağlamaktan mutluluk duyduklarını belirten FuzulOto Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, “Bu kapsamda, Türkiye’nin en önemli oyuncuları arasındayız. Sıfır kilometre ya da ikinci el araç olması fark etmeksizin otomobil sahibi olmak isteyenleri, paylaşım ekonomisi temelli bir sistemle destekliyoruz. Bugüne kadar 70 bin aracın teslimini sağladık. Türkiye’de bu yıl 1 milyon araç satılacağını öngörüyoruz. Biz de FuzulOto olarak, yüzde 50 artışla, 25 bin adet araç teslim edeceğiz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.