MediaCat

Amazon aşkla sunar: Amazon Dating

14 Şubat’ı es geçmek istemeyen Amazon’dan bir arkadaşlık sitesi parodisi.

Amazon aşkla sunar: Amazon Dating

Yalnızlık zor. Aşktan mahrum olmak, bazıları için, Sevgililer Günü gibi agresif bir aşk iletişimi gününde çok daha zor. Arkadaşlık platformlarına durmaksızın yenilerinin eklendiği ve aşkı sosyal ağlardan bulmanın yükselen bir trende dönüştüğü bugünlerde, tam da Sevgililer Günü vesilesiyle, pazara merhaba diyen bir oyuncu var: Amazon Dating.

Yalnız kalpleri hiç değilse 14 Şubat’ta buluşturmak ve yalnızların Sevgililer Günü’nü bir başlarına geçirmelerine mani olmak amacıyla, kalbi boş olan herkesi amazondating.co adresine çağıran Amazon’un bu girişimi aslında bir Sevgililer Günü parodisi. Öte yandan marka, insanları 14 Şubat vesilesiyle mutlu etme vaadini yerine getirmeyi başarmış gözüküyor. Üstelik sadece yalnızları değil, kalbinde bir başkası olanları da.

amazondating.co ile ziyaretçilerine yakınlarındaki bekârları göstermekten çok daha fazlasını yapan Amazon; internet sitesinde Prime Video sekmesine tıklayanları Chat Roulette’in internet sitesine, Your Last Relationship sekmesine tıklayanları Britney Spears’ın Toxic klibine, kararsızları Netflix’in anasayfasına yönlendiriyor. Yardım bulmak umuduyla Help sekmesine basanlar ise, sütyen açmanın inceliklerine dair eğitici bir wikihow sayfasıyla karşılaşıyorlar.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.