MediaCat

Futbola lezzet katanların forması

Heinz ve Kappa’nın futbol, yemek ve modayı bir araya getiren işbirliği, stadyumlarda futbolseverlere yemek hazırlayan ustaları onurlandırıyor.

Futbol takımlarının yeni sezon formalarını ve sponsorlarını tanıtmaya başladığı İtalya’da Heinz, formalarda boy göstermek isteyen markalardan farklı bir yol izledi. Kappa ile güçlerini birleştiren marka, yüzünü saha içine değil saha dışına çevirdi ve stadyumların etrafında her hafta binlerce futbolsevere yemek hazırlayan emektar takımı formasına kavuşturdu.

Heinz, Calcio Mangiato’dan (Yenen Futbol) ilhamla bu yıl marka platformu Proud Sponsor of Calcio Mangiato’yu hayata geçirerek ilk etapta San Siro Stadyumu (Giuseppe Meazza) civarında sandviç yapan gizli kahramanları tribünlerde onurlandırmıştı. DUDE Milano, Heinz ve Kappa işbirliği ise futbol ve yemek ikilisini modayla bir araya getiriyor, sandviç ustalarına futbol formasını andıran özel bir önlük armağan ediyor.

Forma görünümlü mutfak önlüğü Heinz ketçap tadında desene sahip. Beyaz yakası ve yanlarındaki Kappa şeritleriyle futbol formalarını anımsatan forma-önlük, marka mirasına göndermeyle 57 numarayı ve göğsünde de Paninari Futbol Kulübü logosunu taşıyor. Güvenlik bağcığına sahip forma-önlük ısıya dayanıklı ve leke tutmaz yapıya sahip.

Heinz İtalya Pazarlama Müdürü Fiamma Sinibaldi, “Stadyumların her maçı unutulmaz kılan gerçek kahramanlarına saygılarımızı sunmamızın ardından sandviç ustalarının ilk resmî formasını yaratmaya karar verdik. Bu, kahramanlarımızın performansını artırmak için özel tasarlanmış teknik özelliklere sahip ikonik bir forma. Onu tasarlarken partnerimiz olarak sadece Kappa’yı seçebilirdik; Futbol tarihinin en unutulmaz formalarını yaratan, tıpkı Heinz gibi ikonik bir marka” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.