MediaCat

Futbola lezzet katan gizli kahramanlar

Heinz İtalya, stadyumlarda hazırladıkları sandviçlerle futbol ve lezzeti bir araya getiren ustaları onurlandırıyor.

Yemek ve futbol, İtalyanların iki büyük tutkusu. Maç günleri stadyum civarında taraftarların gözdesi olan sandviç ise bu iki tutkunun kaynaştığı bir lezzet. Öyle ki Heinz, DUDE Milan ile birlikte sosları için hayata geçirdiği yeni marka platformu Proud Sponsor of Calcio Mangiato ile bu sembolik lezzeti ve stadyumların gizli kahramanlarını, sandviççileri selamlıyor.

Calcio Mangiato’nun (Yenen Futbol) ilham verdiği platform, markayı maç günü stadyum civarında sandviç tüketme geleneğinden başlayıp futbolun yemekle buluştuğu tüm anlara bağlamayı hedefliyor. Geleneğin merkezindeyse Stadyum Kahramanları aktivasyonunun ve kampanyanın kahramanları üç sandviç ustası Mauro, Sofia ve Ruggiero yer alıyor.

Kampanya kapsamında Heinz, her hafta başka bir maça ev sahipliği yapan ünlü San Siro Stadyumu (Giuseppe Meazza) civarında sandviç yapan ancak işlerinin başında oldukları için futbol tutkularını tribünde değil dışarıda yaşamak zorunda kalan Mauro, Sofia ve Ruggiero’nun yüzünü güldürmek için harekete geçti. Dükkânları bir akşamlığına influencer şeflere emanet edilen üçlü tribündeki yerlerini aldı, özel anonslar ve taraftarların alkışlarıyla onurlandırıldı.

Heinz ve DUDE Milano, futbol ve yemek arasındaki sonsuz aşkı kutlama arzusunu yıl boyunca ülkenin dört bir yanına yaymayı planlıyor. Kampanya televizyonda ve markanın sosyal medya kanallarında yayınlanıyor. Gizli kahramanlara destek veren influencer’lar da kendi hesaplarında özel röportajlar ve tarifler paylaşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.