MediaCat

Fragman tadında bir reklam filmi

Paul Hogan, Chris Hemsworth ve Danny McBride, Tourism Australia için bir arada.

Fragman tadında bir reklam filmi

“Crocodile Dundee” filmiyle akıllara kazınmış Paul Hogan, 1986’dan sonra bu defa 2018’de “Crocodile Dundee: The Son of a Legend Returns Home” ile ekranlara dönüyor. İlginç olan ise Paul Hogan, Chris Hemsworth ve Danny McBride’ın bir Hollywood filmi için değil, bir reklam filmi için izleyiciyle buluşmaları. Nasıl mı?

Avustralya bu sene Super Bowl’un ikinci çeyreğinde izleyicileri şaşırtacak bir reklam filmine imza attı. Bir Hollywood filmi görünümündeki bu reklam filminin amacı Avustralya’nın vahşi güzelliklerini ABD’li turistlere tanıtmak ve Avustralya kültür turizmini canlandırmak. Droga5 imzalı filmde McBride ve Hemsworth ikilisinin Avustralya’nın dört bir yanını gezerken, ülkenin en iyi içkilerinden en uzun sahiline kadar ilginç bilgiler vermelerini izliyoruz ve aralarında geçen eğlenceli diyaloglara tanıklık ediyoruz. Tabii ki onlar da bunun bir Hollywood filminden ziyade Avustralya için hazırlanan bir turizm reklam filmi olduğunun farkında. Yine de Hemsworth’un kafası hâlâ biraz karışık.

Tourism Australia, Super Bowl’dan önce Ocak ayında da fragman tadında bir reklam filmine imza atmış, o filmde Chris Hemsworth ve Danny McBride ikilisine Russell Crowe, Margot Robbie ve Hugh Jackman gibi isimler eşlik etmişti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.