Fox International Channels’ta üst düzey atama

Jan Koeppen, FIC Avrupa ve Afrika başkanlığına getirildi.

03.04.2014 - 16:47 | MediaCat

Foxlife ve BabyTV, D-Smart ve Tivibu'da yayına başladı

Medya sektöründe kıdemli bir yönetici olan ve Nisan 2009’dan beri 21st Century Fox Avrupa ve Asya’nın COO’su olarak görev yapan Jan Koeppen, bir 21st Century Fox kuruluşu olan Fox International Channels Avrupa ve Afrika başkanlığı görevine atandı. Duyuru, Koeppen’in de raporlayacağı Fox International Channels Başkan ve CEO’su Hernan Lopez tarafından yapıldı.

Jan Koeppen, FIC Avrupa ve Afrika başkanlığına getirildi.Nisan ayında yeni görevine başlayacak olan Koeppen işleri Londra’dan yönetecek ve FIC‘nin tüm Avrupa ve Afrika’daki portfolyosunu oluşturan 88 ülkedeki 94 televizyon kanalı ve dijital hizmetlerin kar ve zarar tablosunun sorumluluğunu üstlenecek.

Koeppen, son beş yıldır 21st Century Fox Avrupa ve Asya’nın COO’su olarak görev yapıyordu. Koeppen aynı zamanda, Sky Deutschland, Tata Sky ve Fox Turkey’nin yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaya devam ediyor.

21st Century Fox’a katılmadan önce Koeppen, yönetim danışmanlığı firması The Boston Consulting Group‘un Londra şubesinde genel müdür ve partner olarak görev yaptı. The George Washington Üniversitesi’nde Mekanik Mühendisliği eğitimi alan Koeppen yüksek lisansını ise Paris’te Hautes Etudes Commercials okulunda yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.