Fox Crime 11.11.11’de yayında!

Fox Entertainment Group’a ait bir multimedya şirketi olan Fox International Channels, Foxcrime’ı Türk izleyicilerine sunuyor.

10.11.2011 - 00:00 | MediaCat

Fox Entertainment Group’a ait bir multimedya şirketi olan Fox International Channels, Foxcrime’ı Türk izleyicilerine sunuyor. Foxcrime ve Foxcrime HD yarından itibaren D-Smart 16. Kanalda yayına başlıyor. Kanalın 11.11.11’de yayına girmesi ilgi çekiyor.

Şu anda 68 ülkede 22 milyon haneye ulaşan Foxcrime, Fox International Channels’ın en başarılı kanallarından biri. Türkiye’de 7 gün 24 saat Türkçe alt yazıyla HD yayın yapacak olan kanal 18-49 yaş arası izleyiciyi hedefliyor.

Foxcrime, altı Emmy ödül adaylığı bulunan Amerika’da sezonun en favori dizisi seçilen ‘The Killing’, Claire Danes (Romeo & Juliet) ve Mandy Patinkin (Criminal Minds)’nin başrollerini paylaştığı 24’ün yapımcıları tarafından üretilen psikolojik gerilim ‘Homeland’ ve başrollerinde Nick Santora (The Sopranos, Prison Break) and Matt Olmstead (NYPD Blue) olan yeni bir dram serisi ‘Breakout Kings’ gibi birçok diziye ev sahipliği yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.