Food and Travel yeniden yayında

Yayın hayatına iki yıl önce ara veren dergi Ekim 2013'ten itibaren yeniden raflardaki yerini alıyor.

03.10.2013 - 11:31 | MediaCat

Yayın hayatına iki yıl önce ara veren Food and Travel Türkiye, Ekim 2013'ten itibaren yeniden raflardaki yerini alıyor.

Yayın hayatına iki yıl önce ara veren İngiltere kökenli Food and Travel dergisi, kaldığı yerden devam ediyor. Yeme-içme ve seyahat kültürünü konu edinen dergi, Ekim 2013’ten itibaren yeniden raflardaki yerini alıyor.

Bünyesinde La Cucina Italiana‘yı da bulunduran MC Basım Yayın Reklam Hiz. Tic. Ltd. Şti. tarafından Türkiye’deki yayın hayatına geri dönüş yapan dergi macera, gastronomi ve fotoğrafseverlere ilham verecek konularıyla sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Türkiye ve dünyanın çeşitli yörelerine ait seyahat önerileri ve yemek tariflerinin yer aldığı Food and Travel Türkiye‘nin ilk sayısından itibaren her ay ayrıca gurme seyahatler, 48 saatlik şehir turları, tatil kaçamakları için destinasyon önerileri, restoran ve otel bilgileri okuyucuları ile paylaşılacak.

Food and Travel’a tüm Türkiye’de gazete bayileri, D&R, Migros, Carrefour, Macro Market ile kitap evleri ve iOS platformu üzerinden ulaşılabilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.