Flormar’a yeni CEO

Flormar'da CEO sorumluluğunu üstlenecek isim belli oldu.

08.02.2021 - 17:28 | MediaCat

Flormar'a yeni CEO

Renkli kozmetik sektöründe faaliyet gösteren Flormar’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Flormar’ın yeni CEO’su Matthieu Gomart oldu.

Kariyerine uzun yıllar Groupe Rocher grubunda devam eden Matthieu Gomart, Flormar’da CEO sorumluluğunu 2020 sonu itibarıyla devraldı. Gomart, yeni görevine ilişkin, “Elli yılı aşkın deneyim ve başarıyı simgeleyen meşaleyi devralmaktan ve Flormar’daki tutkulu ekibimle yepyeni bir heyecanla burada olmaktan onur duyuyorum. Flormar markasının olağanüstü potansiyeline yürekten inanıyorum. Benim bundan sonraki en önemli misyonum markanın eşsiz potansiyeline ulaşması adına Flomar ailesini birlikte daha güçlü kılmak olacak. Geçmişteki başarılarıyla endisini kanıtlayan Flormar ekibi bu zor dönemde de en doğru iş modellerini kurgulayarak mevcut ve yeni müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye devam edecek. Adaptasyon ve çevikliğin her şeyden önemli olduğu bu zorlayıcı dönemde inovasyon yatırımlı çalışma modeliyle kozmetik alanında ilklerin öncüsü olarak sektöre dünya çapında yön vereceğiz” dedi.

Yeminli mali müşavir olarak 1995 yılında mezun olan Matthieu Gomart, 2010 yılında INSEAD’de executive MBA eğitimini tamamladı. Kariyerine Paris’te dış mali denetçi olarak başlayan Gomart, 1997’de bir aile şirketi olan otomotiv taşeron firması FSD Group’un finans grubu başkan yardımcısı oldu. 2001 yılında LVMH Group’a iç denetçi olarak katılan Gomart, 2003 yılında Moet & Chandon’un mali kontrol başkanı oldu.

2005 yılında Kaliforniya, Napa Valley’de bulunan Domaine Chandon & Newton Vineyards’ın CFO’su olarak atanan Gomart, Mart 2011’de Groupe Rocher bünyesine (CFO) olarak katıldı. Gomart, 2014’teyse grup bünyesinde yer alan Yves Rocher’nin Moskova merkezli Rusya CEO’su olarak atandı, 2018’de sorumluluğu Doğu Avrupa olarak genişletildi. Flormar’ın yeni CEO’su Gomart, görevine İstanbul merkezli olarak devam etmekte.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.