MediaCat

Bu bahar son söz ayakların

FLO baharın gelişini yeni bir reklam filmiyle kutluyor.

Bu bahar son söz ayakların

Ayakkabı perakende alanında faaliyet gösteren FLO, 2017 ilkbahar sezonuna yeni bir reklam filmiyle merhaba diyor. Bilindik cingılı “Herkesin ayakkabıcısı o”nun yeniden uyarlandığı reklam filmi Vietnam2.0 imzası taşıyor. 50 kişilik bir ekip tarafından çekilen filmin yönetmen koltuğundaysa Toygun Başıdinç oturuyor.

FLO Mağazacılık Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Kemal Ömerci, yeni reklam filmiyle ilgili şu açıklamada bulundu:

“Pazar araştırmaları gösteriyor ki, ayakkabı beğenme ve satın alma kararlarını çoğunlukla kadınlar veriyor. Yani kadın tüketiciler sadece kendileri için alışveriş yapmıyorlar, aynı zamanda eşleri ve çocukları için de ayakkabı satın alımını doğrudan belirliyorlar. O nedenle kadınların beğenisine daha çok önem vermemiz gerekliliğinden yola çıkarak, 2017 yılından itibaren FLO marka iletişim stratejimizi daha çok kadın müşterilerimize odakladık. TV reklam filmlerimizin müziği, tarzı, tonu bu stratejinin yansıması ile planlandı; senaryolar hazırlandı, çok beğenilecek bir reklam filmi ortaya çıkardık.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.