Findeks yeni dijital ajansını seçti

KKB ve Findeks'in dijital iletişimi Publicis Yorum'a emanet.

23.02.2016 - 14:01 | MediaCat

Findeks yeni dijital ajansını seçti

Dün Akşam Can Yılmaz’ın rol aldığı yeni kampanyası “Hayaller 7 Vites, Gerçekler Findeks“i izleyicilerle buluşturan Findeks, yeni dönemde dijital süreçlerini Publicis Yorum ile yürütme kararı aldı. Halihazırda Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ve Findeks’in tüm kurumsal, ATL ve BTL iletişim faaliyetlerinden sorumlu olan Publicis Yorum, bundan böyle markanın dijital iletişiminden de sorumlu olacak.

Konuyla ilgili konuşan Publicis ECD’si Can Faga “Markalar iletişim faaliyetleri için çok fazla ajansla çalışıyorlar. Her mecrada marka farklı bir kişilik ve mesajla çıkıyor tüketicinin karşısına. Tüm bu fikirleri aynı hedef doğrultusunda bir araya getirecek ve tek bir mesaja dönüştürecek büyük fikri bulmak artık en önemli nokta. Büyük fikir bulunduğunda her şey bitmiş olmayacak tam tersi her şey o büyük fikir bulunduğunda başlayacak.” açıklamasında bulunurken; Publicis Yorum Genel Müdürü Özlem Öğüt Çital ise online ve offline ayrımına inanmadıklarını, mecra bağımsız iletişim stratejileri ve fikirleri üretmeye odaklandıklarını belirterek “uzun soluklu başarı peşinde koşan markalar için en iyi adres” olduklarını vurguladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.