Film, Titanyum ve Entegre Lions ödülleri sahiplerini buldu

Bu sene 56. düzenlenen Uluslararası Cannes Reklam Festivali'nin final gecesinde Film, Titanyum ve Entegre Lions kategorilerinde ödül alanlar belli oldu...

28.06.2009 - 01:20 | MediaCat

Bu sene 56. düzenlenen Uluslararası Cannes Reklam Festivali’nin final gecesinde Film, Titanyum ve Entegre Lions kategorilerinde ödül alanlar belli oldu.

Jüri başkanlığını David Lubars’ın yürüttüğü Film kategorisinde, toplam 3453 iş arasından 261 işin kısa listeye kaldığı kategoride 16 Altın, 36 Gümüş, 35 Bronz Lions ödülü dağıtıldı. Film Grand Prix ödülü Hollanda’ya gitti. Tribal DDB Amsterdam, Philips için yaptığı interaktif film ‘Carousel’ ile ödülün sahibi oldu.

Jüri başkanlığını David Droga’nın yaptığı Titanyum ve Entegre Lions kategorisininde, toplam 403 iş arasından, 23 işin kısa listeye kaldığı kategoride, 11 Entegre Lions ve 3 Titanyum Lions ödülü dağıtıldı.

Titanyum ve Entegre Grand Prix ödülleri Obama’nın başkanlık seçimi kampanyasına gitti. Obama/Biden Presidential Campaign başlıklı iş her iki kategoride büyük ödülün sahibi oldu. Buna göre; Titanium ve Entegre Grand Prix Obama for America tarafından Obama / Biden 2008 için hazırlanan Obama / Biden Presidential Campaign adlı çalışmaya gitti.

Öte yandan ‘Yılın Reklam Ajansı’ DDB BRASIL, São Paulo ve ‘Yılın Network’ü BBDO oldu.

Film kategorisinde Young Lions yarışmasında Meksika takımı altın madalyayı alırken, Kanada gümüş madalyayı, Danimarka ise Bronz madalyanın sahibi oldu.

MediaCat Online Site İçi Link

DDB&Co. İstanbul yılın en iyi 3. ajansı

Film dalında Türkiye’den 1 iş kısa listede

Basın dalında Türkiye’ye 4 Aslan

Cannes’da Medya, Açıkhava ve Radyo Lions Ödülleri açıklandı

Cannes’da DDB&Co’ya ödül yağdı

Cannes’dan Türkiye’ye ikinci ödül ‘Silver Lion’

Cannes’dan Türkiye’ye ilk ödül geldi

Cannes’da Promo, PR ve Doğrudan Pazarlama Lions Ödülleri açıklandı

Türkiye’den 34 iş Cannes kısa listelerinde

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.