DDB&Co. İstanbul yılın en iyi 3. ajansı

Bu sene 56. düzenlenen Cannes Lions Reklam Festivali'nin kapanış seremonisinde 'Yılın Network'ü' ve 'Yılın Reklam Ajansı' belli oldu...

28.06.2009 - 00:02 | MediaCat

Bu sene 56. düzenlenen Cannes Lions Reklam Festivali’nin kapanış seremonisinde ‘Yılın Network’ü’ ve ‘Yılın En iyi Reklam Ajansı’ belli oldu.

Uluslararası Cannes Reklam Festivali’nden yapılan açıklamaya göre; ‘Yılın Network’ü ödülünü kazanan reklam ajansı, günün erken saatlerinde hatalı bir şekilde açıklanmış olup, bilgisayar hatası nedeniyle, ‘Yılın Network Ödülü’nü kazanan ajans yanlış bildirilmiştir.’

Yılın en iyi network’lerinin doğru sıralaması şu şekildedir:

1.BBDO

2.DDB

3.LEO BURNETT

4.OGILVY & MATHER

5.TBWA

Cannes Lions Reklam Festivali’nde alınan ödüllerle elde edilen puanların toplanmasıyla belirlenen yılın ajansı da belli oldu.

Bu sene Basın, Açıkhava, Film ve Radio Lions kategorilerindeki başvurularda en iyi puanları toplayan ofisler şu şekilde.

1. DDB Brasil, São Paulo, Brazil

2. ALMAPBBDO, São Paulo, Brazil

3. DDB&CO., Istanbul, Turkey

DDB&Co. İstanbul basın dalında Finansbank ‘İnşaat Kredisi’, CNN Türk ‘Hava Durumu’ çalışmalarıyla iki gümüş, Finansbank ‘Trafik Sigortası’ ve Gürsoy Resim Kursu ‘Hızlandırılmış Desen Kursu’ çalışmalarıyla iki bronz ödüle layık görülmüştü.

KTM-Spormoto için hazırladığı çalışmayla Bronze Lion Ödülü’nü alan DDB&Co, Dank için hazırladığı “Table”, “Sofa”, “Chair” ve “Drawer” adlı çalışmalarıyla Bronze Lion Campaign Ödülleri’ne layık görülmüştü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.