FIC Türkiye reklam departmanında yeni yapılanma

Reklam Satış Departmanı, üç ana grup halinde operasyonlarını sürdürecek.

19.12.2014 - 14:45 | MediaCat

Foxlife ve BabyTV, D-Smart ve Tivibu'da yayına başladı

Fox International Channels Turkey Reklam departmanında yatay bir yeni yapılanma planladı. Bu planlama doğrultusunda Fox International Channels Turkey Reklam Satış Departmanı, üç ana grup halinde operasyonlarını sürdürecek.

Ulusal Kanalımız Fox’un Reklam Satış Operasyonu Canan Güç Aksu liderliğinde olacak. Aksu, Fox’un reklam satış operasyonunun yanında, kanal portfolyosunun içine girecek olan tüm ölçülen kanalların reklam satış operasyonunu yürütecek. Canan Aksu’nun yardımcılığını İlke Okay, Egemen İnce, Zeynep Duruoğlu ve Umut Gündüzoğlu yapacak.

Tematik Kanallar Reklam Satış Departmanı Didem Yıldız liderliğinde yürüyecek. Yıldız, FIC’nin tematik kanalları olan Nat Geo, Nat Geo Wild, Nat Geo People, FOXLIFE, FX, FOXCRIME,24Kitchen, FoxSports ve BabyTV ile Fox’un reklam satışını temsil ettiği Disney Channel, Disney XD, DaVinci Learning ve Galatasaray’ın reklam spot satışlarından sorumlu olacak. Didem Yıldız’ın yardımcılığını Uğur Tan, Dilek İmamoğlu ve Senem Avcı yapacak.

Factory Proje Reklam Satış Departmanı liderliğini Yeliz Acartürk yapacak. Acartürk, FIC’nin tematik ve ulusal kanal portföyünün yanı sıra kanal portfolyosunun da tüm proje reklam satışını yürütecek. Yeliz Acartürk’ün yardımcılığını Merve Togar ve Eda ‎Damcıoğlu yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.