MediaCat

Felis yenilenerek gelişmeye devam ediyor

Bu yıl 15’inci kez gerçekleşecek ödüllerdeki tüm yenilik ve güncellemeler burada.

Felis yenilenerek gelişmeye devam ediyor

Pazarlama iletişiminde yaratıcılık, etki ve kalitenin referans yarışması Felis Ödülleri, 15’inci yaşına da yeniliklerle giriyor. 10 Ağustos itibarıyla başvuruya açılan ve toplamda 16 bölümde gözünü Felis’e kestirenleri bekleyen organizasyonda başvuru süreci 16 Eylül tarihine kadar devam edecek.

İkinci yıl üst üste olmak üzere, 2019’da da 3 binin üzerinde başvuru alan yarışma, 2020’de de her yıl olduğu gibi yenilenip gelişerek sektörle buluşmaya hazır.

Gelen geribildirimler ışığında tüm bölümleri güncellenen Felis’te bu yıl öne çıkan yenilikler şöyle:

  • Dijital Bölüm’e “Internet Filmleri” kategorileri eklendi.
  • Radyo Bölümü’ne “Podcast” kategorisi eklendi.
  • Sağlık İletişimi Bölümü’ne “İç İletişim Çalışması” kategorisi eklendi.
  • Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü’nün değerlendirme kriterleri güncellendi.
  • Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümü’nün adı “Veri Kullanımı Bölümü” olarak güncellendi. Bölümde yarışacak işler “Etkili” ve “Yaratıcı” olmak üzere iki kırılımda değerlendirilecek.
  • Sivil toplum kuruluşları için yapılan projelere Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik Bölümü dışında Büyük Ödül verilmemesi şartı eklendi.
  • Tek bir proje ya da kampanya fark etmeksizin, her bir proje başvurusunda yüklenmesi gereken dosya sayısı 6 adet (4 JPEG ya da ses dosyası, 2 video) olarak sabitlendi.
  • Yılın ajansı ödülleri; Yılın Medya Ajansı, Yılın Yaratıcı Ajansı, Yılın Bağımsız Ajansı, Yılın Prodüksiyon Ajansı ve Yılın PR Ajansı olarak belirlendi. Ayrıca en başarılı performansa sahip olan reklamveren de Yılın Reklamvereni ödülüne sahip olacak.
  • Her sene Felis’te ödüllendirilen Felis reklamvereni ödülünün yanı sıra bu sene ilk kez en başarılı sonuçlar alan “Yılın Markası” da ödüllendirilecek.
  • Felis Ödülleri’nin tüm bölümleri reklamveren başvurularına açıldı.

Yarışma takviminden bölümlere ve başvuru kitapçığına dek Felis Ödülleri’ne ilişkin tüm bilgilere felisodulleri.com üzerinden erişebilir, başvurularınızı yine bu adres üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.