Felis Ödülleri’ne başvurular 11 Ağustos’ta başlıyor

Güncel trendler ve globaldaki değişimler doğrultusunda yenilenen Felis Ödülleri için başvuru süreci 11 Ağustos'ta başlayacak.

30.07.2021 - 15:45 | MediaCat

Felis Ödülleri’ne başvurular 11 Ağustos’ta başlıyor-00

Reklam ve pazarlama endüstrisinde etkili yaratıcılığın ve yaratıcı dünyaya katkı sağlayan tüm ekiplerin başarılarını ödüllendiren Felis Ödülleri’ne bu yılki başvurular 11 Ağustos’ta başlıyor.

Sektörde faaliyet gösteren hemen her alanda yaratıcılık, etki ve kaliteyi ödüllendirmeyi hedefleyen Felis Ödülleri bu sene 17 ana bölümde başvuruları bekliyor. Felis’teki bölümlerin tamamının içeriği güncel trendler ve globaldaki değişimler doğrultusunda yenilendi.

Felis Ödülleri kapsamında göze en çok çarpan yeniliklerden biri Felis Global. Her bölümün altında kendine yer bulan Felis Global, Türkiye’deki ajanslar, şirketler, ekipler tarafından başka coğrafyalarda yayınlanması için üretilen veya Türkiye’de başlayıp diğer ülkelerde kullanılan yaratıcı çalışmaları, kampanyaları, stratejileri ve projeleri ödüllendirecek.

Bununla birlikte Felis’e bu sene iki yeni bölüm eklendi. İlki, Sosyal Medya Bölümü. Bu bölümde yenilikçi fikir ve uygulamalar ile yaratıcı içerik üreten ve kullanıcının da üretmesini teşvik eden sosyal medya çalışmaları değerlendirilecek. Aynı zamanda bu çalışmaların marka mesajını yaygın bir şekilde iletmesi ve kullanılan sosyal medya platformunun görünürlüğünü artırması de değerlendirme kriterleri arasında yer alıyor. Günceli yakalayarak ona yön veren, teknolojik çözümleri kendine temel almış yenilikçi sosyal medya çalışmaları Felis’te yarışacak.

Felis’e eklenen bir diğer bölüm ise E-Ticaret. Çevrimiçi alışverişte müşteri deneyimine kattıklarıyla marka değerine etki eden ve online içerik tasarımında fark yaratarak e-ticareti yaratıcı bir kanal olarak kurgulayabilen çalışmalar bu yeni bölümde yarışacak. E-Ticaret Bölümü’ne başvuracak çalışmalar için marka ve ürünün mesajını yeni çevrimiçi yollarla geniş kitlelere ulaştırması da önem taşıyor.

Felis Ödülleri’ne başvuru dönemi 11 Ağustos’ta başlayacak. Jüri değerlendirmelerinin ardından Felis Ödülleri’ni kazananlar, ödüllerine Brand Week Istanbul’da kavuşacak.

Felis Ödülleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve başvuru yapmak için felisodulleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.