Üçlemeler sizden mi sorulur?

Felis'in Entegre Kampanyalar Bölümü, üçlemeleri sevenler için.

22.08.2017 - 09:32 | Gönül Hadımlı

Felis Ödülleri 2017 başvuruları başladı!

Dijital dünyanın hızıyla değişen tüketici ihtiyaçlarına ve bu ihtiyaçlara karşılık verebilmek adına markaların sürekli kendilerini yenilemelerine Felis kayıtsız kalmıyor. Yarışma, bu ortamlardaki gelişmelere ve uygulamalara paralel olarak kendisini sürekli yeniliyor. Markaların ve reklamcıların değişen davranışlarını yakından takip eden Felis, önceki senelerde kategori olarak gördüğümüz Entegre Kampanyaları bu yıl genişleterek ayrı bölüm olarak sunuyor.

Açıkhava, basın, dijital, televizyon, radyo, sinema mecralarının ve disiplinlerinin en az üçünün kullanıldığı kampanyalar veya aynı reklam kampanyası için üretilmiş en az üç uygulamanın yer aldığı çalışmalar, tam Felis’in Entegre Kampanyalar Bölümü’ne göre.

Entegre Kampanyalar Bölümü’nde; Ürün, Hizmet, Dijital Mecralar Üzerinden Yürütülen Kampanyalar, Sosyal Sorumluluk ve Entegre Medya Kullanımı olmak toplam beş kategori, kampanyalarının tam Felis’lik olduğunu düşünenlerin başvurularını bekliyor.

Başvurularınızı 15 Eylül tarihine kadar Felisodulleri.com adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.