Felis heyecanı yaklaşıyor!

7- 8 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Felis Ödülleri'nin biletleri satışta.

17.10.2017 - 18:03 | Gönül Hadımlı

Felis heyecanı yaklaşıyor!

Reklam ve pazarlama evreninde yaratıcılığı ve etkiyi değerlendiren Felis Ödülleri’nin biletleri satışta. Bu yıl, 12’nci senesinde reklam ve pazarlama dünyasındaki değişimin ışığında katılımcılara 17 bölüm sunuluyor. 7 ve 8 Kasım akşamları Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek ödül töreninde Felis kedicikleri sahiplerini bulacak.

Beş ayrı günde gerçekleştirilecek 13 jüri değerlendirme toplantısının ardından sahipleri belirlenecek Felis Ödülleri’nde 7 Kasım gecesi; Açıkhava, Basın, Doğrudan Pazarlama & Promo ve Aktivasyon, Entegre Kampanyalar, Film, Medya, Radyo ve Üretimde Ustalık Bölümlerinin kazananları açıklanacak. Aynı zamanda Büyük Ödül ve Jüri Özel Ödülleri’nin verileceği gecede; Yılın Yaratıcı Ajansı, Yılın Medya Ajansı, Yılın Doğrudan Pazarlama Ajansı ödülleri de sahipleriyle buluşacak.

8 Kasım gecesinde ise; Dijital, Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Markalı İçerik ve Eğlence, Mobil, PR, Sağlık İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümleri’nin kazananları sahnede yerlerini alacak. Ayrıca gecede, bölüm ödüllerinin yanı sıra yine Büyük Ödüller ve Jüri Özel Ödülleri, Yılın Yeni Nesil Ajansı, Yılın PR Ajansı, Yılın Sağlık İletişimi Ajansı, Yılın Reklamvereni ödülleri sahiplerine kavuşacak.

Felis 2017 biletleri satışta!

MediaCat olarak Felis Ödülleri’ne giden yolda yönetici ve yıldız isimler kadar; enerjileri ve bugünün dinamiklerini okumaktaki doğal meziyetleriyle genç yaratıcıların ve yönetici adaylarının da payı olduğunu biliyoruz.

Sektörün gençlerini bu büyük kutlamanın daha da büyük birer parçası haline getirmek adına bu yıl Felis bilet satışına avantajlı seçenekler ekledik. Ana salon sahne katı ön kategori, arka kategori, balkon 1 ve balkon 2 olarak dört kademeli bir oturma planı bulunan Zorlu PSM’de balkon ve sahne katı arka kategori biletleri satışta.

İş ve markalar dünyasının yaratıcılığını ve etkililiğini değerlendiren bu heyecanlı gecenin bir parçası olmak isteyen herkes felis@kapital.com.tr adresiyle iletişime geçebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.