Felis Dijital Bölüm’ün kısa listesi belli oldu!

MediaCat Felis 2013 Dijital Ana Kategorisi'nde kısa listeye kalan projeler açıklandı.

31.10.2013 - 10:45 | MediaCat

Bu sene sekizincisi gerçekleşen ve üç ana başlık altında üç ayrı jüri tarafından değerlendirilecek olan Felis Ödülleri‘nde Dijital Bölüm’ün kısa listesi belli oldu.

Bu sene toplam 1118 başvurunun gerçekleştiği ve jüri ön değerlendirmesinin 14-25 Ekim tarihleri arasında yapıldığı Felis’te, dijital bölüme başvuran 375 çalışma jüri üyeleri tarafından online ortamda oylandı ve 102 proje kısa listeye kaldı.

Yarışmaya başvuran çalışmalar; stratejinin ve fikrin yaratıcılığı, farklılığı, yeniliği ve özgünlüğü; uygulamanın kalitesinin yüksekliği, farklılığı ve yaratıcılığı; yaratıcı fikrin hedef kitleye uygunluğu ve markayı hedef kitleyle buluşturma başarısı üzerinden değerlendirildi.

Finale kalan ve ödül kazanan projeler, 30 Ekim ve 1 Kasım Cuma günü gerçekleştirilecek jüri toplantılarında belirlenecek.

Jüri başkanlığını Coca-Cola İnteraktif Pazarlama Müdürü Yüce Zerey’in üstlendiği dijital bölümde 14 jüri üyesi görev alıyor.

Dijital Jüri Başkanı

Dijital Bölüm Jüri Üyeleri

Kısa listeye ulaşmak için tıklayın (PDF: 226 KB)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.