Felis başvuruları uzatıldı

Felis Ödülleri'ne başvuru için son tarih 23 Eylül.

15.09.2022 - 16:12 | MediaCat

Felis başvuruları uzatıldı

Reklam ve pazarlama sektöründeki hemen her alanda yaratıcılık, etki ve kaliteyi sağlayan başarılı ekipleri ödüllendiren Felis Ödülleri’ne başvuru süreci 23 Eylül’e uzatıldı. Yaratıcı kampanyaların ardındaki strateji ve stratejistleri ödüllendiren Curious Felis Ödülleri de aynı tarihe kadar başvuruya açık olacak.

Bu yıl Yemeksepeti ana sponsorluğunda düzenlenecek olan Felis Ödülleri’nin tüm bölümleri tek bir istisna dışında hem reklamverenlerin hem de reklam ajanslarının başvurularına açık. Craft Felis’te bulunan “Film Kategorileri” alt bölümüne yalnızca prodüksiyon şirketleri ve bireysel katılımcıların başvurular başvurabilecek. Craft Felis, diğer kategorilerinde bireysel başvuruları da kabul etmeye devam edecek.

Entertainment Felis’te yer alan “Yapım Şirketleri” alt bölümüne yalnızca dizi, film veya program yapımcısı şirketler; “Mecra Uygulamaları” alt bölümüne ise yalnızca mecralar başvurabilecek.

Ek olarak Data Felis, araştırma şirketleri ve teknoloji şirketlerinin başvurularını değerlendirecek.

Güncel trendler ve globaldeki değişimlerden yola çıkılarak her yıl yenilenen Felis Ödülleri hakkında daha fazla bilgi almak için felisodulleri.com adresini ziyaret edebilir, başvurularınızda reklam ve pazarlama endüstrisinin son 7 yılına ışık tutan Felis Arşiv‘den de yararlanabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.