Felis 2018 takvimi belli oldu

Kazananlar ödülleri birbirinden eğlenceli partilerle kutlayacak.

01.11.2018 - 15:17 | MediaCat

Felis Ödüllerine başvurular başladı!

Reklam ve pazarlama dünyasının en etkili yarışması Felis Ödülleri, Brand Week Istanbul kapsamında bu yıl 13’üncü kez sahiplerini bulacak. Zorlu PSM’de 8-9 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek törende, katılımcılara bu yıl ödülleri 16 ana bölümde dağıtılacak. Felis kapsamında ayrıca Facebook’un sivil toplum kuruluşları ile kreatif ajansları bir araya getiren yaratıcı fikir yarışması Hack For Good ödüllerinin de takdim edileceğini ekleyelim.

Dört ayrı günde gerçekleştirilen değerlendirme toplantılarının ardından belirlenen Felis Ödülleri’nde 8 Kasım akşamı Açıkhava, Basın, Marka Deneyimi ve Aktivasyon, Medya, Sağlık İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik, Üretimde Ustalık ve Verinin Yaratıcı Kullanımı Bölümleri ile Facebook Hack For Good Ödülleri kazananları ödüllerine kavuşacak.

Bunların yanı sıra Yılın Medya Ajansı, Yılın Sağlık İletişimi Ajansı, Açıkhava Bölümü Büyük Ödülü ve Sağlık İletişimi Büyük Ödülü de bu gecede verilecek.

9 Kasım gecesi ise Dijital, Dönüştüren Pazarlama Etkisi, Entegre Kampanyalar, Film, Markalı İçerik ve Eğlence, Mobil, PR ve Radyo Bölümlerinin kazananları açıklanacak. Bu gece ayrıca Yılın Yaratıcı Ajansı, Yılın Reklamvereni, Yılın Yeni Nesil Ajansı, Dönüştüren Pazarlama Etkisi Büyük Ödülü, Entegre Kampanya Büyük Ödülü, Mobil Büyük Ödülü ve PR Büyük Ödülü de sahipleriyle buluşacak.

Felis 2018 takvimi belli oldu

Ödül sonrası müzik ziyafeti

Brand Week Istanbul, sınır tanımayan konuşmacıların ardından Felis Ödülleri kapsamında, yaptığı müzikle içinde bulunduğu coğrafyanın sınırlarını aşan bir şöhrete kavuşan müzisyenlerin performanslarına da sahne olacak. Zira kazananlar, Felis Ödülleri boyunca gerek ödül töreni öncesinde gerçekleşecek kokteyller gerekse de gecenin ilerleyen saatlerinde, sürpriz isimlerin sahne alacağı after party’lerle keyifli dakikalar geçirecek.

Buna göre 8 Kasım’da Türkiye, Bulgaristan, İsrail, İran, Yunanistan, İspanya ve İngiltere’den gelen müzisyenlerden oluşan The Turbans grubunun sahne alacağı Club Marvy After Party’de katılımcılara müzik ziyafeti sunulurken 9 Kasım’da gerçekleşecek YouTube Pulse After Party’de, geçtiğimiz yılın en iyi çıkış yapan müzisyenlerinden Jabbar hünerlerini sergileyecek. After party’ler Felis Ödülleri’ni takiben Zorlu PSM Studio’da düzenlenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.