Felis’e göre dönüştüren pazarlama etkisinin en iyileri

Karşınızda 12. Felis Ödülleri'nde Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü'nde yılın en başarılı işleri.

24.11.2017 - 15:29 | Sencer Uçar

Felis'e göre dönüştüren pazarlama etkisinin en iyileri

12. Felis Ödülleri’nden Felis’le dönen işlere göz attığımız serimize Dijital Bölümü, Açıkhava BölümüMobil Bölümü, Doğrudan Pazarlama BölümüPR Bölümü, Medya BölümüMarkalı İçerik ve Eğlence Bölümü ve Film Bölümü, Promo & Aktivasyon Bölümü ve Basın Bölümü‘nün ardından Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü ile devam ediyoruz.

Var oldukları pazarları yeniden şekillendiren, tüketicinin tutum ve davranışlarını değiştiren, pazarın normlarını belirleyen pazarlama stratejilerinin değerlendirildiği bu bölümde ödül kazanan işler, P&G Türkiye ve Kafkaslar Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu’nun başkanlığında toplanan jüri tarafından belirlendi. İşte karşınızda bu yıl Felis Ödülleri’nde Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü’ne damga vuran ödüllü işler:

eTA – E-Taşımacılık
Dönüştüren Pazarlama Etkisi Büyük Ödülü, 3 Felis

Reklamveren: Borusan Grubu
Kategori: Stratejik Etki (İnovatif Yaklaşım) – Hizmet, Stratejik Etki (Pazarı Geliştirenler) – Hizmet, Dönüştüren Girişimler – Kurumsal Çözüm

İlerlemek için sayfa numaralarını kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.