MediaCat

Fedon’dan önce denize düşen marka

Migros, yeni reklam filminde yaz sezonunu Fedon’dan önce açıyor.

Fedon'dan önce denize düşen marka

Migros, yazlık bölgelerdeki ürün yelpazesi geniş mağazaları, Göcek ve Selimiye bölgesinde konumlanan deniz marketleri ve yazın aranılan ismi Fedon’un yer aldığı reklam filmiyle yaz sezonunu açtı.

Migros’un, denize ilk atlayışı yazın başladığının habercisi kabul edilen Fedon’dan rol çaldığı reklam filmi, sanatçının çevredekilerin ilgisini çekmek için defalarca denize atladığı eğlenceli karelerle devam ediyor. Sonunda bükemediği eli öpmeye karar veren Fedon, kendisini Migros Deniz Market’te alışverişte buluyor.

Migros Müşteri Deneyimi Stratejisi ve Pazarlama İletişimi Direktörü Sinem Serdar, kampanyanın içgörüsünü, “Son dönemde müşterilerimizin yazlık Migroslar ile yaz mevsimini özdeşleştirdiklerine dair birçok mesaj aldık. Bizler de çok sevdiğimiz Fedon ile bu durumu bir araya getirerek, müşterilerimize tatlı bir sürpriz yapmak istedik ve keyifli bir reklam filmine imza attık. Yaz sezonu Migros’la geldi” sözleriyle özetledi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.