MediaCat

Federer’in en genç rakibi

Barilla ve Federer, tenis efsanesinin minik hayranına yıllar önce verdiği sözü yerine getirdi.

Federer’in en genç rakibi

Roger Federer 2017 yılında Amerika Açık sırasında düzenlenen basın toplantısında beş yaşındaki bir hayranından sürpriz bir soru almıştı. Zizou lakaplı ufaklık Izyan Ahmad, Federer’e tenise sekiz dokuz yıl daha devam edip edemeyeceğini zira kortta kendisiyle profesyonel olarak maç yapmak istediğini iletmiş, Federer de bu meydan okuma ve temenni karışımı soruya olumlu yanıt vermişti.

Federer ve sponsoru Barilla, Zizou’ya verilen sözü beş yıl sonra gerçeğe dönüştürdü. Olan bitenden habersiz Zizou İsviçre’ye götürüldü ve şampiyonlar gibi ağırlandı. Kendisine gösterilen ilgiye pek anlam veremeyen Zizou’ya unutamayacağı bir sürpriz yaşatıldı.

Boomerang Kreatif Direktörü Dio Santos, “Zizou’nun Federer’i gördüğündeki tepkisi çok güzeldi ve umduğundan çok daha fazlasıyla karşılaştı. Filme hak ettiği kişiliği ve canlılığı katan buydu” derken, Barilla CMO’su Gianluca Di Tondo ise “Barilla olarak insani tarafı ve sporun değerini görmeyi seviyor, her zaman onları işlerimize ve geliştirdiğimiz ürünlerimize dahil etmeye gayret ediyoruz” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.