MediaCat

FCB’den kazan-kazan kampanyası

‘Speaking Exchange’ Brezilyalı gençleri ana dili İngilizce olan yaşlılarla buluşturuyor.

FCB’den kazan-kazan kampanyası

Basit ve sıklıkla karşılaşılan bir sorun: yabancı dil öğrenenlerin konuşma yeteneklerini geliştirmek için konuşacak kimse bulamaması. Brezilya’nın Liberdade kentinde hizmet veren CNA dil okulundaki Brezilyalı öğrenciler için de geçerli olan bu sıkıntılı durum, okulun kreatif hizmet aldığı FCB sayesinde ortadan kalkmışa benziyor.

‘Speaking Exchange’ adlı kampanya ile Brezilya’da İngilizce öğrenen ve ana dili İngilizce olan herhangi bir ülkeye seyahat edecek gelir düzeyinde olmayan öğrencileri ABD’nin Şikago kentindeki Windsor Park Retirement Community’de kalan yaşlı ABD vatandaşlarıyla buluşturan uygulama kazan-kazan formülüne göre işliyor. Yalnızlıktan mustarip ve konuşacak bir kimse arayan yaşlıların kendilerinden bir şeyler öğrenmek için hazır olan gençlerle buluştuğu ‘Speaking Exchange’ hakkında konuşan FCB Brezilya yöneticisi Max Geraldo “Kampanyayı güzel kılan şey CNA’nın daha iyi insanlar yetiştirmenin otomatik olarak daha iyi öğrenciler yetiştirmekle sonuçlanacağına olan inancı” diyor.

Kaynak: AdWeek

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.