Fawori’nin yeni reklam yüzü Alişan

Alişan, Fawori için kamera karşısında.

25.02.2021 - 16:51 | MediaCat

Fawori'nin yeni reklam yüzü Alişan

Boya sektörünün ekonomik segment markalarından Fawori’nin yeni dönem reklam yüzü Alişan oldu.

Markanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçen Alişan, Fawori Dünyam mobil uygulamasıyla dağıtılacak hediyelerin müjdesini veriyor.

Küçüklüğünde boyacı olmak istediğini ve boya ustalarının yaptığı işi çok kıymetli bulduğunu söyleyen Alişan, “İnce bir zanaat ve işçilik gerçekleştiriyorlar. Soranlara da büyüyünce boyacı olacağım derdim hep. Evi renklendirmeyi, canlılık getirmeyi çok seviyorum. Ben her sene mutlaka evimi boyatırım. Evi boyatmak yenilenmek gibi bir şey. Yeni evladımız geldiğinde de onun odasını boyadık ve hazır ettik. Evlerimizi düzenli şekilde boyatırsak hem evimizde sağlık ve hijyen koşullarını yerine getirmiş oluruz hem de daha da önemlisi boyacılık mesleğinin devam etmesine destek vermiş oluruz. Ustalarımızı çok takdir ediyorum ve ne kadar meşakkatli bir iş olduğunu biliyorum. Onları yürekten kucaklıyorum ve iyi ki varsınız diyorum” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.