Farmaskop ödüllerinde kısa liste açıklandı

Sağlık iletişimi alanında üretilen çalışmaların yaratıcılık, sağlık iletişimine kattıkları değer ve etik ilkeler açısından değerlendirildiği...

22.05.2009 - 16:25 | MediaCat

Sağlık iletişimi alanında üretilen çalışmaların yaratıcılık, sağlık iletişimine kattıkları değer ve etik ilkeler açısından değerlendirildiği “Farmaskop Sağlık İletişimi Yaratıcılık Ödülleri”nde kısa listeye kalan işler belirlendi. İlginin yoğun olduğu ve 23 kategoride toplam 211 çalışmanın değerlendirildiği ön elemeler sonucunda 84 iş kısa listeye kaldı. Kısa listeye kalan işlerin değerlendirileceği jüri toplantısı 26 Mayıs Salı günü yapılacak. Yarışmanın ödülleri 2 Haziran’da Esma Sultan Yalı’sında düzenlenecek bir törenle sahiplerini bulacak. Sağlık alanında yapılan reklam ve tanıtım çalışmalarının gerek etik, gerekse yaratıcılık açısından standartlarının yükseltilmesini amaçlayan ve yıl ikincisi düzenlenen Farmaskop Sağlık İletişimi Yaratıcılık Ödülleri, bu alana emek veren reklam profesyonellerinin teşvik edilmesini, ödüllendirilmesini ve cesaretlendirilmesi misyonunu taşıyor.

Kısa liste için tıklayınız

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.