Facebook Anadolu’nun en güzel fotoğraflarını arıyor

Facebook Türkiye'nin hayata geçirdiği Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması başvurulara açıldı.

02.03.2021 - 14:03 | MediaCat

Facebook Anadolu’nun en güzel fotoğraflarını arıyor

Kapak fotoğrafında son üç yıldır Türkiye’nin çeşitli illerinden profesyonel fotoğrafçıların çektiği fotoğraflara yer veren Facebook Türkiye, yeni kapak fotoğrafını Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması ile seçmeye hazırlanıyor.

Fotoğraf Organizasyonları Derneği (FOTON) işbirliğiyle başlatılan Anadolu’nun 4 Mevsimi Fotoğraf Yarışması sonucunda kazanan fotoğraflar 3 milyondan fazla takipçiye sahip Facebook Türkiye Facebook sayfasının kapak fotoğrafı olmaya hak kazanacak.

Başvuruların 1 Mart itibarıyla başladığı yarışmada başvurular İlkbahar, Yaz, Sonbahar ve Kış olmak üzere dört kategoride kabul edilecek, aynı kişi farklı fotoğraflarla farklı kategorilere aynı anda başvurabilecek. Bu mevsimlerdeki Anadolu manzaralarıyla başvuru yapılabilecek yarışmanın kazananları 15 Nisan’da açıklanacak.

Profesyonel ya da amatör ayrımı gözetilmeyen, katılımın ücretsiz olduğu yarışmanın jürisinde Savaş Fotoğrafçısı Coşkun Aral, Küratör Merih Akoğul, Prof. Dr. Ozan Bilgiseren, Fotoğraf Editörü Murat Gür ve Fotoğrafçı Tanın Helvacı gibi fotoğrafçılık alanının tanınmış isimleri yer alıyor.

Yarışmanın başvuru koşulları ve detaylı bilgi için fotondernegi.com/facebookturkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.