Ezeli rekabete devam

Samsung Galaxy S9 lansmanının hemen ardından Apple'dan yeni bir ikna çalışması.

28.02.2018 - 17:59 | Gönül Hadımlı

Ezeli rekabete devam

İki teknoloji devi Apple ve Samsung arasında uzun zamandır süregelen acımasız rekabet malum. Karşılaştırmalı reklamlarıyla birbirlerine laf atmaktan geri durmayan iki markanın reklamlarla sürdürdüğü atışma devam ediyor. Samsung’un Galaxy S9’u piyasaya sürmesinden sadece birkaç gün sonra Apple, tüketicileri iPhone için ikna çalışmalarına yeniden hızla devam ettiğini gösteren bir reklam kampanyasıyla karşımızda.

Apple daha önce bölünmüş ekranla Android ve iOS dünyasını kıyaslayarak iOS’a geçmenin ne denli kolay olduğunu anlattığı reklam spotlarıyla ve ardından yine benzer şekilde, “Sizin telefonunuz ve Apple” reklam kampanyasıyla karşımıza çıkmıştı. Marka bu defa yine “Neden telefonunuzu bir iPhone ile değiştirmelisiniz?” sorusunun cevabını dört yeni reklam spotuyla veriyor.

Samsung Galaxy S9’un piyasaya çıkmasının hemen ardından reklam spotlarını yayınlayan marka, her bir spotta iPhone’un farklı özelliklerini ön plana çıkarıyor. Güvenlik, kullanıcı desteği, içerik transferi ve çevre dostu teknoloji konularına değinen spotlarda iOS’un bu alanlardaki avantajları anlatılıyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.