Eyüp Sabri Tuncer TACCI galasının ana sponsoru

Kolonya üreticisi Eyüp Sabri Tuncer, merkezi New York’ta olan Türk Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası’nın gala gecesinde ana sponsor olarak yer alacak.

22.02.2011 - 00:00 | MediaCat

1923’ten beri hizmet veren köklü kolonya üreticisi Eyüp Sabri Tuncer, 24 Şubat Perşembe akşamı New York’ta gerçekleşecek olan Türk Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası (TACCI)’nın gala gecesine uluslararası markası EST 1923 ile ana sponsor oluyor. Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Engin Tuncer, Tacci’nin her yıl geleneksel olarak düzenlenen gala gecesinde yapacağı konuşmasında Türk Amerikan iş adamlarına doğal yaratıcılık konseptli EST 1923 markasını tanıtarak, markanın hedeflerinden, ABD pazarına ve sektöre sunacağı katkılardan, önümüzdeki dönem geliştirilecek pazarlama, iletişim stratejilerinden ve ürün konseptlerinden söz edecek.

 Konuyla ilgili olarak Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Engin Tuncer, şunları söyledi: “İki ülke arasında ticari ilişkilerin gelişmesinde önemli rol oynayan Türk Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası’nın gala gecesine ana sponsor olmaktan Eyüp Sabri Tuncer olarak büyük mutluluk duyuyoruz. Yakın zamanda New York’ta bir mağaza açarak EST 1923 markalı ürünlerimizi uluslararası kullanıcıların beğenisine sunacağız. Dolayısı ile Türk ve Amerikan iş adamlarıyla Tacci vasıtasıyla gerçekleşecek olan bu buluşma bizim için ayrı bir önem ve anlam taşıyor. İnanıyoruz ki EST 1923 markası çok kısa bir zaman içerisinde ABD başta olmak üzere tüm dünyada tanınan ve ürünleri beğeni ile izlenen bir dünya markası olma yolunda önemli yol kat edecektir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.