Eviniz, favori eğlence merkeziniz

John Lewis'in yeni reklamı yayında.

25.09.2020 - 10:58 | Arzu Nilay Kocasu

Noel döneminin favori reklamverenlerinden John Lewis, coronavirus nedeniyle önemi artan ev hayatını şekillendiren ürünlerine odaklanan bir reklam filmi yayınladı.

Dünya genelinde herkesin evlerinde daha fazla vakit geçirdiği (veya evlerinde daha fazla vakit geçirmelerinin tavsiye edildiği) bugünlerde evin değişen tanımına ve artan işlevine vurgu yapmayı amaçlayan Joy of Home adlı reklam filmi adam&eveDDB imzası taşıyor.

John Lewis Tüketici direktörü Claire Pointon, kampanya hakkında şu açıklamada bulunuyor: “Tüketicilerimiz bize evlerinin kendileri için daha önce hiç bu kadar önemli olmadığını söylüyorlar. Evlerine ofis, spor salonu ve çocuklar için eğlence alanı görevi görecek yeni işlevler kazandırmak zorunda kaldılar. Yaşam alanına getirilen bu yeni yaklaşım kalıcı olacak ve bu kampanyayla bir yandan marka değerimizin iletişimini yaparken diğer yandan ev ürünlerimize dair farkındalık yaratıyor, ürünlerimizin rakipsiz tasarımına ve işçiliğine hakkını teslim ediyoruz.”

KÜNYE

  • Reklamveren: John Lewis
  • Reklam Ajansı: adam&eveDDB
Kaynak: More About Advertising

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.