Evinde kalan Whopper’ı kapar

Burger King Brezilya'dan evde kalanları ödüllendiren kampanya.

10.06.2020 - 15:16 | Sencer Uçar

Evde kalan Whopper'ı kapar

Coronavirus pandemisinden en çok etkilenen ülkeler arasında yer alan Brezilya’da insanları evde kalmaya teşvik etme niyetindeki Burger King, yeni kampanyasıyla, evde geçirilen süreyi bedava Whopper’a çeviriyor.

DAVID Miami ve DAVID São Paulo imzalı Lockdown Whopper kampanyasında Burger King mobil uygulamasına sahip olanlar evde ne kadar uzun süre geçirirse, kazançları da o kadar artıyor. Atıştırmalıklarla başlayan bedava lezzetler süreye bağlı olarak menülere dönüşüyor.

Sosyal mesafeleme söz konusu olsa bile insanların gündelik hayatlarında faydalı bir şekilde yer almak istediklerini söyleyen Burger King Brezilya İletişim ve İnovasyon Direktörü Thais Nicolau, inovatif kampanyaları Lockdown Whopper aracılığıyla, insanları ödüllendirme yoluyla evde kalmaya teşvik ettiklerini söylüyor.

DAVID São Paulo Teknoloji ve İnovasyon Başkanı Toni Ferreira da karantinayı oyunlaştırdıklarını ve evde kalınan süreyi kazanca çevirdiklerini belirtiyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Burger King
  • Reklam Ajansı: DAVID Miami & DAVID São Paulo

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.