Fujifilm Türkiye yeni reklam ajansını seçti

Markanın reklam çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

10.06.2020 - 14:18 | MediaCat

Fujifilm Türkiye yeni reklam ajansını seçti

Teknoloji markası Fujifilm, Türkiye’de yeni dönemde işbirliği yapacağı reklam ajansını seçti. Buna göre, Fujifilm’in Türkiye’deki ATL, BTL, dijital ve sosyal medyadaki iletişim çalışmalarını üstlenecek yeni reklam ajansı Karbonat oldu.

Karbonat; Fujifilm Türkiye’nin ATL, BTL, dijital ve sosyal medya dahil olmak üzere Fujifilm Kurumsal, Instax, Fujibas markalarının iletişimlerini yürütecek entegre reklam ajansı olarak çalışacak. Ajansın, yeni müşterisine hoş geldin dediği video şöyle:

Fujifilm Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Burcu Bölükbaşı Güvenlidal, yeni işbirliğini, “Fujifilm olarak 2020 – 2021 yılı hedeflerimize yeni takım arkadaşımız Karbonat ile ulaşabileceğimizi hissettik. Bugünden itibaren reklam tarafında, inovatif işlere imza atmış Karbonat ile çalışmaya başlamaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum” sözleriyle değerlendirdi.

Karbonat Genel Koordinatörü Emre Abay ise “Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Fujifilm ile uzun yıllar sürecek bir işbirliğine imza attık. Fujifilm tarafında inovasyondan gelen katma değerin Karbonat yaratıcılığıyla harmanlanmasıyla, istenilen hedeflere ulaşmak da kolaylaşıyor. Tüm süreç boyunca profesyonel ve samimi yaklaşımlarıyla Karbonat’ı doğru yönlendiren Fujifilm Türkiye yöneticilerine, Karbonat’ın bugün bu noktada olmasını sağlayan tüm değerli diğer markalarına ve ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.