Evian’dan bebeklere veda

Evian marka iletişiminde yeni bir döneme giriyor.

10.07.2018 - 17:11 | Arzu Nilay Kocasu

Evian'dan bebeklere veda

Fransız su markası Evian, 20 yıldır bir arada olduğu ve alametifarikası haline gelmiş bebeklerle yollarını ayırıyor. Markanın küresel iletişimi için henüz kesinleşmemekle birlikte ABD pazarı için kesinleşen ayrılıkla birlikte marka, ABD pazarında iletişimine Tenisçiler Maria Sharapova ve Madison Keys’in yanı sıra Instagram fenomeni Luka Sabbat ile devam edecek.

Evian’ın 2009 yılında başlayan küresel “Live young” platformunun uzantısı olarak konumlandırılan “I Wanna #Liveyoung” adındaki yeni kampanya, markanın açıkladığı kadarıyla, “her bir marka elçisinin farklılaşan tutkuları, yetenekleri ve ilgi alanlarını gözler önüne seriyor ve Y Kuşağı hedef kitle için evrensel içgörüler sunuyor”.

Evian'dan bebeklere veda

Evian'dan bebeklere veda

Evian'dan bebeklere veda

Los Angeles ve New York’ta sergilenecek bir dizi billboard ile hedef kitlesiyle buluşacak kampanyanın sosyal medya ayağındaysa New York ve Los Angeles’ta ikamet eden bir grup yerel influencer kendi “I Wanna (…istiyorum)” hikâyelerini paylaşacaklar.

“I Wanna #Liveyoung” kapsamında Ağustos ayı itibarıyla bir dizi etkinliğe de ev sahipliği yapmaya hazırlanan Evian’ın kampanyası dijital ajans AKQA imzası taşıyor. Markanın reklam ajansıysa halen BETC Paris.

Güle güle bebekler…

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.