Bu evde neler oldu?

BETC Paris, herkesi 14 Rue du Maine'deki evin sırrını çözmeye çağırıyor.

16.02.2018 - 10:40 | Arzu Nilay Kocasu

Bu evde neler oldu?

Yıl 2009. Paris, 14 Rue du Maine’de bir ev. Halıda şüpheli bir leke, buzdolabında tarihi geçmiş yiyecekler, banyoda kanlı bir jilet, yatak odasında yarısı kullanılmış bir parfüm şişesi… Bu evde neler oldu?

2016’da Addict Aide için yarattığı hayalî fenomen Louise Delage ile alkolizmin, ona aşina olmayan gözler için nasıl görünmez olabileceğini anlatan BETC Paris, bu kez herkesi Laurence Cottet’nin gerçek hikâyesini dinlemeye davet ediyor.

Eski bir alkolik olan Laurence’ın, alkolizm ile mücadele ettiği 2004-2010 yıllarında yaşadığı evi modellenerek oluşturulan eve, orada yaşananların gizemini çözmeleri için bir ayda 7 bini aşkın ziyaretçiyi davet eden BETC Paris‘in mesajıysa Louise Delage kampanyasının mesajıyla paralel: Alkolizm belirtilerini tespit etmek, bu bağımlılığa yabancı insanlar için kolay değil. Laurence’ın dairesini ziyaret ederek belirtileri tespit etmeyi öğrenin.

Laurence’ın dairesini ziyaret edip alkolizmin ipuçlarını incelemek isteyenler, kampanyanın internet sitesine buradan ulaşabilirler.

KÜNYE

  • Reklamveren: Addict Aide
  • Reklam Ajansı: BETC
  • Yapımevi: Francineframboise
  • Yönetmen: Arthur Cemin
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.