Eurobest 2018 jürisinde bir Türk

Manajans J. Walter Thompson Kreatif Direktörü Sami Basut, Eurobest 2018 jürisinde.

04.12.2018 - 14:05 | MediaCat

Sami Basut

Avrupa’nın en iyi yaratıcı fikirlerinin ödüllendirildiği Eurobest yarışmasında bu yıl Manajans J. Walter Thompson Kreatif Direktörü Sami Basut, Türkiye’den jüri üyesi olarak yer alacak tek isim oldu. Basut, Eurobest 2018’de Outdoor, Radio & Audio ve Glass kategorilerinde jüri üyeliği görevini üstlenecek.

Altın, Gümüş ve Bronz Ödül kazananların 10 Aralık’ta, Grand Prix ve Özel Ödül kazananların ise 13 Aralık’ta Eurobest Unwrapped etkinliğinde ödüllerine kavuşacağı yarışmanın kısa listelerinde Türkiye’den bir iş bulunuyor. Manajans J. Walter Thompson ve Elidor’un genç kadınlara güç ve cesaret aşılama parolasıyla yola çıkan belgesel projesi Elidor – Bu Kızın Öyküsü, dünya kültürlerine pozitif etki üreten yaratıcı çalışmaların ödüllendirildiği Glass kategorisinde ödül için yarışacak.

İlk kez jüri üyelerinin yüzde 50’sinin kadınlardan oluştuğu Eurobest 2018’de yer almanın eşsiz bir deneyim olduğunun altını çizen Basut, jürinin eşitlikçi bir bakış açısıyla oluşturulmasının reklam ve iletişim dünyası için umut verici olduğunu söyledi ve arklı toplumsal duyarlılıkların dikkate alındığı bir yarışmada Elidor – Bu Kızın Öyküsü belgeselinin kısa listeye kalmasından duyduğu gururu dile getirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.