MediaCat

EURO 2024’ün marka kimliği tanıtıldı

EURO 2024’ün marka kimliğinde çeşitlilik ve kapsayıcılık ön planda.

EURO 2024’ün marka kimliği tanıtıldı

Almanya’nın ev sahipliği yapacağı 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın (EURO 2024) marka kimliği, turnuvanın final maçının oynanacağı Berlin Olimpiyat Stadyumu’nda düzenlenen törenle tanıtıldı. EURO 2024’ün VMLY&R tarafından hazırlanan marka kimliği çeşitlilik ve kapsayıcılık vurgusu taşıyor.

EURO 2024 logosunda UEFA üyesi 55 ülkenin bayrak renkleri, farklı kombinasyonlarla Berlin Olimpiyat Stadyumu’nun çatısında bir araya geliyor. Lansman kapsamında hazırlanan filmde kıtanın tüm renkleri futbol coşkusunda birleşirken, turnuvanın düzenleneceği şehirlerden detaylara yer veriliyor.

2024’te bir ay boyunca herkesin Avrupa’nın kalbinde, futbol sayesinde birleşeceğini söyleyen UEFA Başkanı Aleksander Čeferin, “Turnuvanın marka kimliği, ev sahibi federasyon ve şehirlerin ortak tutkusunu yansıtıyor: Gerçek anlamda herkes için bir Avrupa Futbol Şampiyonası” yorumunda bulunurken, VMLY&R Kreatif Direktörü Hélder Pombinho ise “Avrupa Futbol Şampiyonası için yeni bir dönem başlıyor. İlk kez turnuva bir ülkede düzenlenecek ama tüm futbolseverlere ait olacak” değerlendirmesinde bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.