MediaCat

Estée Lauder Companies Türkiye’de üst düzey atama

Estée Lauder Companies Türkiye Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

Estée Lauder Companies Türkiye Genel Müdürlüğüne, prestij güzellik alanında kategoriler ve kanallar arası 20 yılı aşkın deneyime sahip bir isim olan Nazlı (Koruyan) Altıpat atandı. Altıpat, görevi M.A.C ve Too Faced’in İngiltere ve İrlanda’dan sorumlu genel müdürlüğüne terfi eden İpek Ersavaş’tan devraldı.

2011 yılında Aveda Marka Müdürü olarak Estée Lauder Companies Türkiye’ye katılan Nazlı Altıpat, 2018 itibarıyla M.A.C Cosmetics Türkiye Marka Müdürü görevini üstlendi. 2020–2022 yılları arasında mevcut pozisyonuna ek olarak virtual selling lideri sorumluluğunu da alan Altıpat, 2021’in nisan ayından bu yana M.A.C ve Bobbi Brown’un marka direktörlüğünü yürütmekteydi. Son üç yılda M.A.C Cosmetics Türkiye’nin yıllık büyüme oranını her sene dolar bazında yüzde 30’un üzerinde artıran Altıpat, markanın ilk kez tamamen Türkiye’de yaratılan #GösterRenklerini iletişim kampanyasının hayata geçmesine de liderlik etti.

Nazlı Altıpat, yeni pozisyonunda Estée Lauder Companies Türkiye’nin tüm operasyonlarına liderlik etmenin yanı sıra, büyüme stratejisine de yön verecek. Türkiye’nin marka portföyü ve tüm fonksiyonlarında pazar payını artırmak, uzun vadeli sürdürülebilir ve kârlı büyüme sağlamak için ekiplerle birlikte çalışacak olan Altıpat, şirketin yerel pazara uygunluğunu hızla artırmasına devam etme, önemli dijital girişimleri yönlendirme ve perakendeyi güçlendirme gibi görevlerinin yanı sıra; gelişen tüketici, kategori ve kanal fırsatlarından yararlanma, yerel yetenekleri ve yetkinlikleri geliştirme gibi sorumluluklara da sahip olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.