ERKEKLERE PAZARLAMA: ZAMANE ERKEĞİNİ MARKANIZA BAĞLAMANIN YOLLARI

"Erkekler de çok güzel kıyafetler giyip, sağlıklarına dikkat edip, görünüşlerine özen gösterip, aile hayatı sürüp aynı anda üst düzey bir işte çalışmaya pekâlâ devam edebilirler. Özü sözü bir ve becerikli ama aynı zamanda duyarlı ve kırılgan olmalarının önünde bir engel mi var? Kısacası neden “Erkek 2.0” olmasınlar?" Mark Tungate, cinsiyet farkını da gözeterek ve de […]

03.11.2008 - 00:00 | MediaCat

"Erkekler de çok güzel kıyafetler giyip, sağlıklarına dikkat edip, görünüşlerine özen gösterip, aile hayatı sürüp aynı anda üst düzey bir işte çalışmaya pekâlâ devam edebilirler. Özü sözü bir ve becerikli ama aynı zamanda duyarlı ve kırılgan olmalarının önünde bir engel mi var? Kısacası neden “Erkek 2.0” olmasınlar?"

Mark Tungate, cinsiyet farkını da gözeterek ve de günümüz erkeğinin tanımını yaparak erkeklerin alışveriş yapmasını sağlayan nedenleri ortaya koymak amacıyla kaleme aldığı Erkeklere Pazarlama’da çeşitli erkek markalarının pazarlama stratejilerini ele almakta ve en başarılı stratejilerin ortak noktalarını bulmaktadır. Erkeklerin değişen yaşam tarzları ve davranışları karşısında markaların kendilerini bu duruma nasıl uyarladıkları da kitabın odaklandığı bir diğer konu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.