Ericsson’da atama

Ericsson'da, Orta Doğu Pazar Birimi bünyesindeki İran Ülke Müdürlüğü görevine, Ericsson Türkiye Genel Müdür Yardımcısı...

26.02.2009 - 11:18 | MediaCat

Ericsson Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Cem Ağaoğlu, 1 Mart 2009 tarihinden itibaren Ericsson Orta Doğu Pazar Birimi bünyesinde İran Ülke Müdürü olarak göreve başlıyor.

Telekom operatörlerine teknoloji ve servis sağlama alanında dünya lideri konumunda bulunan Ericsson’da, Orta Doğu Pazar Birimi bünyesindeki İran Ülke Müdürlüğü görevine Cem Ağaoğlu atandı.

1984 yılında Almanya Schiller Institute Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Cem Ağaoğlu, 1990 yılında Lojistik Müdürü olarak Ericsson Türkiye bünyesine katıldı. 2002 yılına kadar çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev alan Ağaoğlu, kariyerine Ericsson Türkiye Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etti. Ağaoğlu, Genel Müdür Yardımcısı göreviyle Ericsson Türkiye ve İsrail’le devam eden 18 yıllık çalışmasının ardından, Ericsson İran Ülke Müdürü görevine getirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.