Eric Cantona’dan taraftarlara kültürel tavsiyeler

Hotels.com'dan Şampiyonlar Ligi finali öncesinde bilgilendirici bir reklam filmi.

24.05.2019 - 15:12 | Sencer Uçar

Eric Cantona'dan taraftarlara kültürel tavsiyeler

İspanya’nın başkenti Madrid bu yıl Liverpool ve Tottenham arasında oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapmaya hazırlanırken, turnuvanın sponsorlarından Hotels.com da final için şehre gelecek futbolseverlere Madrid’in tadını çıkarmalarını sağlayacak tavsiyeleri vermesi için yeni reklam kampanyasında bir futbol efsanesinden, Eric Cantona‘dan yardım alıyor.

Maç için başka şehre seyahat eden taraftarlar arasında beş kişiden birinin hangi şehirde olduklarını bile bilmediği, dörtte üçünün sanat galerilerini ziyaret etmediği, yarısından fazlasının yerel lezzetleri keşfetmekten uzak olduğu gibi birçok bilginin paylaşıldığı kampanyanın filminde Cantona, futbolseverleri şehri gerçek anlamda ziyaret etmeye davet ediyor.

Deplasman yollarına düşenlerin en tutkulu taraftarlar olduklarını söyleyen Hotels.com Başkanı Adam Jay, “Ancak biliyoruz ki herkes ev sahibi şehrin keyfini çıkarmaya yanaşmıyor. Seyahat markası olarak biz bu durumu değiştirmek istedik ve esaslı bir deplasman taraftarının nasıl olunacağını anlatmak için de Eric Cantona’dan daha doğru bir isim olamazdı.” diyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Hotels.com
  • Reklam Ajansı: Hope&Glory
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.