Eric Cantona’dan Brexit karşıtlarına çağrı

Cantona, bir talihliyi Brexit cehenneminden kaçmak için tasarlanmış özel sığınağına davet ediyor.

26.03.2019 - 10:35 | Arzu Nilay Kocasu

Eric Cantona'dan Brexit karşıtlarına çağrı

“Brexit, Boris Johnson’ın saçı gibi; tam bir felaket olmadığını düşünen tek kişi yine kendisi. İşte bu nedenle İngiliz dostlarım, sizler, en iyisini umut edip en kötüsüne hazırlıklı olmalısınız” diyor Fransız futbol efsanesi Eric Cantona.

İrlanda menşeli bahis bürosu Paddy Power’ın yeni reklamı için kamera karşısına geçen Cantona, Brexit belasından kaçmak isteyen vatandaşları İngiltere ile Avrupa arasında bir yerlerde, suyun üzerinde onları bekleyen gizli sığınakta kendisine eşlik etmeye davet ediyor.

Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde donatılmış bir çeşit “Nuh’un gemisi” olan Brexit Bunker, onu hak edenleri 28 – 29 Mart’ta ağırlamaya hazırlanıyor. Neden Brexit‘ten kurtulmayı hak ettiklerini e-posta veya sosyal medyadan Paddy Power’a video veya yazıyla iletecek katılımcılar arasından bir talihlinin ayak basma ayrıcalığına kavuşacağı sığınak, misafirini kaçınılmaz gözüken Brexit’in yıkıcı etkilerinden korumayı vadediyor.

“En aptalca siyasi krizlere dahi dayanacak şekilde inşa edilmiş olan” Brexit Bunker’da kalmaya hak kazanan talihli aynı zamanda Brexit’te hayatta kalma kiti ve Paddy Power abur cuburlarının olduğu bir de hediye paketinin sahibi olacak.

KÜNYE

  • Reklamveren: Paddy Power
  • Reklam Ajansı: Officer&Gentleman
  • Yönetmen: Axel Laubscher
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.