MediaCat

English Home marka kimliğini yeniledi

English Home marka kimliğini, logo ve amblemini değiştirdi.

Yurtiçi ve yurtdışında 400’ü aşkın mağazasıyla hizmet veren English Home marka kimliğini, logosunu ve amblemini yeniledi.

Markanın köklerine sadık kalacak şekilde attığı değişim adımı kapsamında yeni logo sade ve modern bir görünüme kavuştu. English Home’un ambleminde geleneksel değerlere bağlılığı vurgulamak için sofistike serif tipografi kullanımı tercih edildi.

English Home Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cennet Melis Uslukılınç, “English Home olarak hikâyemizden aldığımız ilham ve güçle modern yaşamın gereksinimlerini karşılayacak biçimde yenileniyoruz.

Yeni logomuzla sade ve modern bir görünüme kavuşurken, kullandığımız yazı karakterimiz marka kimliğimizin özgünlüğünü yansıtıyor. Amblemimizdeki altı bölüm, English Home’un temel değerleri olan özgünlük, ilham, cömertlik, kalite, güvenilirlik ve alçakgönüllülükten ilham alıyor. English Home değişen gelecek planları, vizyonu ve ihtiyaçlarıyla uyumlu özgün, modern ve gustosunu hissettiren yeniliğiyle bir yaşam tarzı markası olmayı hedefliyor” değerlendirmesinde bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.