MediaCat

En iyi 10 Vine avcısı

Etkili bir Vine videosu çekmek istiyorsanız bu 10 videoyu es geçmeyin.

En iyi 10 Vine avcısı

Vine çok kısa bir süre içerisinde en çok kullanılan iPhone uygulamaları listesinde ilk sırayı almayı başardı. Mashable, sadece altı saniyeye sığdırılan hikâyeleriyle en iyi Vine kullanıcılarını seçti. İşte o isimler…

1. Jethro Ames

Jethro’nun genelde evinin çevresinde yarattığı Vine’lardan bazıları moda tavsiyeleri içeriyor bazıları ise yiyecek görsellerinden meydana geliyor.

2. Khoa

Khoa şimdiden Vine’ın kralı gibi görülüyor. Khoa videolarını ‘Have A Good Day’ etiketiyle profilinde paylaşıyor.

3. Meagan Cignolir

Moda fotoğrafçısı olan Cignoli, ünlü modellerin kamera arkası çekimlerinden meydana getirdiği Vine’ları ile ilgi çekiyor.

4. Pinot

Pinot, kağıt ve kalem kullanarak yalnızca altı saniyede harikalar yaratan başarılı bir sanatçı.

5. Ian Padgham

Yetenekli bir sanatçı olan Padgham’ın videolarındaki çizimler, resimler ve ahşap maketler izleyenleri büyülüyor.

6. Charlie Love

Love’ın en bilinen Vine’ları arasında stop-motion olarak çektiği dans kareleri; plaj, orman ve Japon çay bahçesi gibi mekânlarda yaptığı yürüyüşler yer alıyor. Love’a bu videolarda eşlik edenler ise çizgi film karakterleri.

7. Nick Mastodon

Fonda Billie Jean ve dans onunla dans eden bir çizgi film karakteri. İşin sırrı is bu dans figürünü anında yakalayabilmek…

8. Yves Das

Das, küçük motorsikleti ile kendinden büyük objeleri ezerek yollar açtığı dünyanın videolarını izleyicileriyle paylaşıyor.

9. YellDesign

YellDesign Vine’ları genellikle yiyecek görsellerini parlak renkler ve yaratıcı görsel efektler ile sıra dışı hale getiriyor.

10. Johnny McHone

Kilden oluşan karakterlere stop-motion tekniğiyle can veren McHone’un videolarını sesini açarak izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Kaynak: Mashable

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.